Dieta na seks

Seks wymaga dobrej kondycji fizycznej. Aby seks był lepszy należy jadać zdrowo. Co to znaczy? Dieta ma znaczenie, ciężkie jedzenie, dużo słodyczy, sporo alkoholu wpływa negatywnie na potencję.

Co jadać, aby wspomóc potencję?

Dieta na seks musi być lekka i bogata w niektóre pokarmy. Zalecenia są różne. Witaminy, selen oraz cynk są bardzo dobre na erekcję i seks, który da radość partnerom. Otręby, orzechy, owoce morza są dobre na chęć do seksu. Niejedna osoba marzy o tym, by kochać się często i długo. W tym pomogą pewne składniki. Pestki dyni, brązowy ryż, chude mięso są dobre dla panów, którzy lubią intensywny seks. Na pewno warto zaopatrzyć się w te produkty i jadać je jak najczęściej. Potencję wspomagają kwasy Omega-3, które są w rybach morskich, oleju lnianym oraz produktach zbożowych z pełnego przemiału. Dieta na dobrą erekcję musi zawierać też kakao oraz proteiny. Deser z kakao, orzechów i migdałów doskonale wspomoże potencję każdego człowieka. Dodatkiem do kolacji może być kieliszek czerwonego wina, ponieważ ten napój rozluźnia i poprawia krążenie krwi.

Dieta na seks powinna być starannie dobrana i dobra dla każdego człowieka – nie tylko panowie powinni tak jadać. Paniom taka dieta również podniesie apetyt na seks.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

 

Bez kategorii

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous reading
TOP 7 najchętniej kupowanych leków na potencję
Next reading
Co jeść, aby mieć większą ochotę na seks – najlepsze produkty